Volné pracovní místo  Vývojář Helios

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Analyzovat firemní procesy podle požadavků zákazníka
Občas služebně jezdit za zákazníky
Spolupracovat na rozšiřujících funkcionalitách systému
Vylaďovat a testovat systém
Udržovat a rozvíjet stávající SW
Komunikovat s konzultanty a dělat jim support

Požadujeme

Ovládáte SQL a programování v Delphi je pro vás hračka? Láká vás práce, kde budete zlepšovat SW a zároveň komunikovat se zákazníky? Hledáme nového vývojáře! Angličtina stačí jen na čtení technické dokumentace.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Práci v dynamické české společnosti
Přátelský mladý kolektiv
Flexibilní pracovní dobu
Možnost home office
Služební notebook a mobil
Odborná školení a kurzy
Stravenky
Příspěvek na sport a kulturu
Penzijko/životko
Místo výkonu práce: lokalita Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova nebo převážně pracovat z domova.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS POZICE VÝVOJÁŘE NA TŘEBÍČSKU? POŠLETE MI ŽIVOTOPIS A MŮŽEME PROBRAT PODROBNOSTI!

Máte zájem o nabídku Vývojář Helios?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vývojář Helios

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.